پیام فرستادن
Shanghai Huitian New Material Co., Ltd
Created with Pixso.
نقل قول
Created with Pixso. صفحه اصلی >
اخبار
>

اخبار شرکت در مورد قدرت یک سازمان ایدئولوژیک کاملاً متحد باعث ایجاد یک کشور قدرتمند و یک شرکت قوی است

پیام بگذارید

قدرت یک سازمان ایدئولوژیک کاملاً متحد باعث ایجاد یک کشور قدرتمند و یک شرکت قوی است

2021-03-26

آخرین اخبار شرکت در مورد قدرت یک سازمان ایدئولوژیک کاملاً متحد باعث ایجاد یک کشور قدرتمند و یک شرکت قوی است

از 30 نوامبر تا 3 دسامبر ، هفدهمین اردوی آموزشی عقاب طلایی گروه Huitian در سال 2020 با موفقیت برگزار شد.رئیس گروه Huitian ، ژانگ فنگ و 88 مدیر اصلی پنج پایگاه در سرزمین مقدس انقلابی گوتین ، فوجیان جمع شدند تا روح گوتیان را بیاموزند ، تفکر و درک را متحد کنند ، قدرت سازمان را تقویت کنند و برای آینده ای روشن برنامه ریزی کنند.

بعد از ظهر 30 نوامبر ، با یک سوگند محکم ، اردوگاه آموزشی عقاب طلایی گروه Huitian به طور رسمی در سال 2020 افتتاح شد.

یک سازمان باید روح داشته باشد.91 سال پیش ، رئیس مائو و ارتش سرخ چین از طریق کنفرانس Gutian روح ارتش را تشکیل دادند ، یک سازمان و انسجام قوی تشکیل دادند و به سمت پیروزی انقلاب حرکت کردند.امروز ، تیم Huitian جمع شده در Gutian برای مسلح کردن خود با یک فکر صحیح و یکپارچه ، و پیشرفت جهشی Huitian با ارزش های صحیح و احساس بالایی از مأموریت است.

در اول دسامبر ، زینگ هو یک اردوی آموزشی در Gutian آغاز کرد.تیم Huitian به محل سابق کنفرانس Gutian رفتند و روح کنفرانس Gutian را احساس کردند.به کلاس حزب گوتیان گوش فرا داد ، اهمیت تاریخی انقلاب گوتی را آموخت ، و به رئیس مائو تاج گل اهدا کرد و به شهدای بزرگ انقلابی که شجاعانه به جلو حرکت کردند و پیشگام بودند ادای احترام کرد.

از 2 تا 3 دسامبر ، اردوی آموزشی با جمع بندی تجربه ، روش های یادگیری و برنامه ریزی برای آینده ، وارد یک اردوی آموزشی بسته شد.تجزیه و تحلیل عمیق موارد معمول ، از تمرین تا تمرین ، جمع بندی تجربه ، انتقاد از خود و به اشتراک گذاشتن تجربه واقعی جنگ.استفاده عمیق از ابزارها و روشهای Huawei در برنامه ریزی استراتژیک هر دنباله ، از طراحی کسب و کار گرفته تا انتخاب مشتری تا موقعیت یابی ارزش ، و استفاده عمیق از ابزارها و روشهای مدیریت استراتژیک هواوی ، Dao و Shu ، مستقیماً با این فرصتها و چالش ها روبرو می شوند.

در همان زمان ، از متخصصان استراتژی هوآوی دعوت شد تا برای سخنرانی به سخنرانی بیایند و "مدیریت استراتژیک مشتری محور و هدف گرا" را در مورد برنامه ریزی استراتژیک به طور کامل تفسیر کنند ، سطح برنامه ریزی را ارتقا دهند و آینده را ترسیم کنند. .

بعد از ظهر 3 دسامبر ، مراسم اختتامیه هفدهمین اردوی آموزشی عقاب طلایی گروه Huitian با شکوه برگزار شد.

به کارآموزان برجسته این اردوی آموزشی و تیم های قهرمان و نایب قهرمان اهدا شد.رئیس سخنرانی مهمی ایراد کرد.لشکر پیروز نوید اهداف سرنوشت ساز را داد و در شکوه حرکت کرد!

اردوی آموزشی عقاب طلایی گروه Huitian 2020 با موفقیت به پایان رسید!