Shanghai Huitian New Material Co., Ltd

وعده ما باقی مانده است
گزینه های تحرک را برای نیازهای مشتری ما ارائه دهید
  • ویدئو
  • تصاویر
شرکت اطلاعات
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی, آمریکای جنوبی, اروپای غربی, اروپای شرقی, آسیای شرقی, جنوب شرقی آسیا, خاورمیانه, افریقا, اقیانوسیه, در سراسر جهان
نوع کسب و کار: سازنده, صادر کننده
مارک های: هیتیان، WEETON
تعداد کارمندان: 1600~1800
فروش سالانه: 580,000,000-620,000,000
سال تاسیس: 1979
صادرات کامپیوتر: 80% - 90%
سال تاسیس: 2006
تعداد کارمندان: 160
به مشتریان خدمت کرد: 100
فروش سالانه: 3 میلیون +
معرفی

چشم انداز

برای مشتریان در زمینه چسب ها و مواد جدید به متخصص ترجیح داده شده تبدیل شوید

خم به رسیدن به سطح پیشرفته جهان است

 

ماموریت

صنعت به کشور خدمت می کند، جامعه را جبران می کند

 

ارزش های

مشتری محور، تلاش محور

سخت کوشی طولانی مدت و انتقاد مداوم از خود

 

فرهنگ

رقابت، پاداش، نوآوری، قدردانی

 

معرفی

 

Huitian New Material یک گروه شرکتی با فناوری پیشرفته است که متخصص در تحقیق، توسعه و تولید چسب‌ها و مواد جدید با کد سهام 300041 است.

 

این شرکت دارای پایگاه های صنعتی و مراکز تحقیق و توسعه در شانگهای، گوانگدونگ، جیانگشی و هوبی است.این شرکت دارای گواهینامه ISO9001، ISO/TS16949 سیستم مدیریت کیفیت و گواهینامه بین المللی سیستم مدیریت محیط زیست ISO14001 است.

 

محصولات Huitian گواهینامه های SGS، TUV، IATF، JET، CQC، GL، JG، UL، DIN، NSF، FDA، LFGB، API و سایر موارد را دریافت کرده اند.

 

یکی از تامین کنندگان مهم چسب و مواد جدید در ارتباطات 5G چین، لوازم الکترونیکی مصرفی، وسایل نقلیه انرژی جدید، حمل و نقل ریلی، فتوولتائیک، بسته بندی، ساخت و ساز و سایر صنایع.

 

Huitian New Material در سال 1977 تاسیس شد. سلف آن اولین واحد تحقیقاتی داخلی بود که در تحقیق و توسعه چسب ها مشغول به کار بود.این همچنین یک شرکت خصوصی با فناوری پیشرفته است که توسط گروهی از موسسات تحقیقاتی در کشور بر اساس عملکرد بازار محور تغییر شکل داده است.این شرکت دارای انباشت عمیق تخصصی و فنی است و به عنوان پایگاه صنعتی فوق دکتری در سطح استان و ایستگاه کاری تحقیقات علمی فوق دکتری در سطح ملی شناخته شده است.

 

در سال 2012، Huitian و آکادمی علوم چین به طور مشترک "مرکز فناوری مهندسی مواد چسبنده با کارایی بالا" را راه اندازی کردند.

 

در سال 2013، گروه Huitian یک پایگاه جدید و مرکز تحقیق و توسعه را در مقر خود در شانگهای افتتاح کرد تا یک مرکز تحقیق و توسعه چسب در سطح جهانی ایجاد کند.

 

در سال 2015، Huitian مرکز فناوری شرکت ملی را دریافت کرد که به طور مشترک توسط کمیسیون توسعه و اصلاحات ملی، وزارت علوم و فناوری، وزارت دارایی، اداره کل گمرک و اداره کل مالیات به رسمیت شناخته شده است.

 

در سال 2017، Huitian Vietnam Yueyou Co., Ltd برای شروع راه توسعه خارج از کشور تاسیس شد.

 

در سال 2019، گروه Huitian دفاتر خارج از کشور را در اروپا، آمریکا و آسیای جنوب شرقی راه اندازی کرد تا توسعه تجارت خارج از کشور خود را تسریع بخشد.

 

در سال 2022، شرکت Huitian New Material Japan Co., Ltd تاسیس شد و شرکت Huitian Vietnam Yueyou، با مسئولیت محدود یک دفتر جدید در قسمت شمالی افتتاح کرد.

 

Huitian New Materials به‌طور متوالی برنده شرکت‌های کلیدی با فناوری بالا در طرح ملی مشعل، علائم تجاری معروف چین، 10 ارزش سرمایه‌گذاری با ارزش‌ترین چین، برند رضایت مشتری محصولات چسبنده چین، ده شرکت برتر مواد نوآورانه چین، شرکت‌های آزمایشی ثبت اختراع، و یک سری افتخارات گرانبها مانند واحد مالیات دهندگان صادق.این شرکت بیش از 20 میلیون یوان به جامعه اهدا کرده است و دو بار متوالی برنده "جایزه مشارکت برجسته برای خیریه چینی" شده است.

 

 

تاریخ

در سال 1977 موسسه چسب Xiangfan در استان هوبی تاسیس شد.

در سال 1979، LG-31، یک درزگیر برای موتورهای خودرو که توسط موسسه تحقیقات فناوری چسب Xiangfan برای دانگ فنگ توسعه یافته بود، راه اندازی شد و با موفقیت جایگزین نمونه ژاپنی شد.

در سال 1992، زمانی که موسسه در آستانه ورشکستگی قرار داشت، آقای ژانگ فنگ سمت مدیر موسسه خود را بر عهده گرفت.

در سال 1997، موسسه چسب Xiangfan به عنوان Hubei Huitian New Material Co., Ltd تغییر ساختار داد، که انتقال از یک موسسه تحقیقاتی به یک شرکت علم و فناوری را آغاز کرد.

در سال 1999، Shanghai Huitian New Materials Co., Ltd. تاسیس شد که در تحقیق، ساخت، فروش و خدمات چسب های فتوولتائیک تخصص داشت و طرح دلتای رودخانه یانگ تسه را تکمیل کرد.

در سال 2003، Guangzhou Huitian New Material Co. Ltd تاسیس شد که متخصص در تحقیق، ساخت، فروش و خدمات چسب های الکترونیکی است و طرح دلتای رودخانه مروارید را تکمیل می کند.

در سال 2009، Huitian یک پایگاه تولید جدید داشت که در شهر Yichen، استان هوبی مورد استفاده قرار گرفت.

در سال 2010، چسب Huitian در بورس اوراق بهادار شنژن با کد سهام 300041 فهرست شد.

در سال 2011، Changzhou Huitian New Material Co., Ltd تاسیس شد و طرح زنجیره جدید صنعت مواد فتوولتائیک را تکمیل کرد.

در سال 2012، Huitian و آکادمی علوم چین به طور مشترک "مرکز فناوری مهندسی مواد چسبنده با کارایی بالا" را راه اندازی کردند.

در سال 2013، گروه Huitian یک پایگاه جدید و مرکز تحقیق و توسعه را در مقر خود در شانگهای افتتاح کرد تا یک مرکز تحقیق و توسعه چسب در سطح جهانی ایجاد کند.

در سال 2015، Huitian توسط کمیسیون توسعه و اصلاحات ملی، وزارت علوم و فناوری، وزارت دارایی، اداره کل گمرک و اداره امور مالیاتی به عنوان مرکز ملی فناوری سازمانی شناخته شد.

در سال 2016، گروه Huitian یک شرکت سرمایه گذاری مشترک از لوکوموتیو و سهام نورد جنوبی و شمالی تاسیس کرد و یک حالت جدید از همکاری عمیق با CRRC را اجرا کرد.تمام شش کارخانه CRRC به محصولات Huitian روی آوردند و به تاریخ انحصار شرکت های چند ملیتی اروپایی و آمریکایی پایان دادند.

در سال 2017، Huitian Vietnam Yueyou Co., LTD برای شروع راه توسعه خارج از کشور تاسیس شد.

در سال 2019، گروه Huitian دفاتر خارج از کشور را در اروپا، آمریکا، آسیای جنوب شرقی و سایر نقاط راه اندازی کرد تا توسعه تجارت خارج از کشور خود را تسریع بخشد.

در سال 2022، Huitian New Material Japan Co., LTD تأسیس شد و Huitian Vietnam Yueyou Co, LTD یک دفتر جدید در قسمت شمالی افتتاح کرد.

سرویس

نام تجاری

 

چند برند استراتژی اصلی ما خواهد بود.ما همیشه در حال تبلیغ برند "HUITIAN" در آینده هستیم.در همین حال، 3-5 برند فرعی وارد بخش های مختلف خواهند شد.ما در حال برنامه ریزی برای ساخت "HUITIAN" به عنوان یک برند جهانی هستیم.علاوه بر این، در صنایع دیگر، برندهای برتر محلی دیگری نیز وجود خواهند داشت.

 

فناوری، کیفیت و خدمات عوامل کلیدی برای برندهای ما هستند.

ما رضایت مشتریان را در اولویت اول قرار می دهیم.

 

بومی سازی

 

بومی سازی استراتژی بازاریابی ما است.این شامل ذخیره سازی، خدمات، پشتیبانی فنی، خرید و فروش سفارشات کوچک، تولید و غیره است. در تمام بازارهای مهم، ما از بومی سازی به عنوان هدف نهایی خود استفاده خواهیم کرد.

 

برای دستیابی به این هدف، ما ترجیح می دهیم در هر بازار سرمایه گذاری های مشترک با شرکای محلی ایجاد کنیم.بنابراین اگر شما علاقه دارید، لطفا دریغ نکنید با ما تماس بگیرید.

 

اطلاع رسانی

 

اطلاع رسانی برنامه بلندمدت ماست.ما در حال ساخت خدمات اینترنتی از جمله ارتباطات، حمل و نقل، انجام سفارشات و غیره هستیم. یک برنامه در حال طراحی است و به روز می شود.بر اساس اینترنت پرسرعت، هدف ما این است که مشتریان بتوانند آنچه را که نیاز دارند با کمترین هزینه بدست آورند.

 

واکنش

 

واکنش سریع تفاوت ما را با رقبا نشان می دهد.از بازار گرفته تا تحقیق و توسعه، از کارخانه به سایت، از چین تا سراسر جهان، واکنش سریع ما را از رقبای خود عالی تر خواهد کرد.بر اساس چندین مرکز در کشورهای مختلف، خدمات 24 ساعته در برخی سال ها در دسترس خواهد بود.

تیم ما

Huitian کاملاً ایجاد یک سازمان یادگیرنده را ترویج می کند

 

در تیم سازی، ما از یک تیم قدرتمند دفاع می کنیم کهمتکی استدر خرد و قدرت خود برای ترویج توسعه پایدار شرکت ها.ما اجرای ایجاد یک شرکت یادگیری را تقویت می کنیم، کالج خود را تأسیس می کنیم و سعی می کنیم توانایی همه کارکنان را افزایش دهیم.

 

چین Shanghai Huitian New Material Co., Ltd نمایه شرکت 0