Shanghai Huitian New Material Co., Ltd

وعده ما باقی مانده است
گزینه های تحرک را برای نیازهای مشتری ما ارائه دهید
  • ویدئو
  • تصاویر
شرکت اطلاعات
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی, آمریکای جنوبی, اروپای غربی, اروپای شرقی, آسیای شرقی, جنوب شرقی آسیا, خاورمیانه, افریقا, اقیانوسیه, در سراسر جهان
نوع کسب و کار: سازنده, صادر کننده
مارک های: هیتیان، WEETON
تعداد کارمندان: 900~1200
فروش سالانه: 180,000,000-220,000,000
سال تاسیس: 1979
صادرات کامپیوتر: 80% - 90%
معرفی

چشم انداز

برای چسب های مشتری و مواد جدید متخصص ترجیحی شوید

متمایل به رسیدن به سطح پیشرفته جهان است

 

ماموریت

صنعت به کشور خدمت می کند ، به جامعه بازپرداخت می کند

 

ارزش های

مشتری محوری ، مشکل گرا

کار طولانی مدت و انتقاد مداوم از خود

 

فرهنگ

رقابت ، پاداش ، نوآوری ، قدردانی

 

معرفی

 

Huitian New Materials یک گروه تجاری با تکنولوژی بالا است که در زمینه تحقیق و توسعه و تولید چسب ها و مواد جدید با کد سهام 300041 تخصص دارد.

 

این مرکز صنعتی و مراکز تحقیق و توسعه در شانگهای ، گوانگدونگ ، جیانگ سو و هوبئی دارد.این شرکت دارای گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO9001 ، ISO/TS16949 ، گواهینامه بین المللی سیستم مدیریت محیط زیست ISO14001 است.

محصولات آن دارای گواهینامه های SGS ، TUV ، JET ، CQC ، GL ، JG ، UL ، DIN ، NSF ، FDA ، LFGB ، API و سایر گواهینامه ها هستند.

 

یکی از تامین کنندگان مهم چسب و مواد جدید در ارتباطات 5G چین ، لوازم الکترونیکی مصرفی ، وسایل نقلیه جدید انرژی ، حمل و نقل ریلی ، فتوولتائیک ، بسته بندی ، ساختمان و سایر صنایع.

 

Huitian New Material در سال 1977 تأسیس شد. سلف آن اولین واحد تحقیقاتی داخلی بود که به تحقیق و توسعه چسب ها مشغول بود.همچنین یک شرکت خصوصی با فناوری پیشرفته است که توسط مجموعه ای از مutesسسات تحقیقاتی در کشور با توجه به عملکرد بازار محور تغییر شکل داد.این شرکت دارای انباشت حرفه ای و فنی عمیقی است و به عنوان یک پایگاه صنعتی پسا دکتری در سطح استان و یک ایستگاه کاری تحقیقاتی علمی پس از دکترا در سطح ملی شناخته شده است.

 

در سال 2012 ، این شرکت و آکادمی علوم چین به طور مشترک "آکادمی علوم چین Yinghua Huitian High Technology Adhesive Material Engineering Technology Technology Center" را تأسیس کردند تا به طور مشترک یک مرکز تحقیق و توسعه چسبنده در سطح جهانی بسازند.

 

Huitian New Materials پیاپی موفق به کسب شرکتهای مهم فناوری پیشرفته طرح مشعل ملی ، علائم تجاری معروف چین ، 10 ارزش سرمایه گذاری برتر چین ، نام تجاری رضایت مشتری محصولات چسبی چین ، ده شرکت برتر مواد نوآورانه چین ، شرکتهای خلبان ثبت اختراع ، و مجموعه ای از افتخارات گرانبها مانند واحد مالیات دهندگان صادق.این شرکت بیش از 20 میلیون یوان به عنوان کمک مالی به جامعه اهدا کرده است و دو بار پیاپی "جایزه مشارکت برجسته در امور خیریه چین" را از آن خود کرده است.

 

 

تاریخ

که در 1977، موسسه چسب XiangFan در استان هوبی تاسیس شد.

که در 1992، آقای ژانگ فنگ سمت مدیر موسسه را بر عهده گرفت.

که در 1997، 1997 شیانگ فان موسسه چسب شهر با نام چسب Hubei Huitian تولید مجدد شد که انتقال از یک موسسه تحقیقاتی به یک شرکت علم و فناوری را آغاز کرد.

که در 2003، Guangzhou Huitian Fine Chemical Co.، Ltd تأسیس شد

که در 2009، پایگاه تولید جدید در استان هوبی به کار گرفته شد.

که در 2010، چسب Huitian در بورس اوراق بهادار شنژن ثبت شده است.

که در 2011، Changzhou Huitian New Material Co.، Ltd تاسیس شد.

که در 2013، شانگهای Huitian شرکت مواد جدید ، با مسئولیت محدود تاسیس شد

در سال 2015 ، هویتیان توسط کمیسیون توسعه و اصلاحات ملی ، وزارت علوم و فناوری ، وزارت دارایی ، اداره کل گمرک و اداره امور مالیاتی ایالتی به عنوان مرکز ملی فناوری شرکت شناخته شد.

در سال 2016 ، گروه Huitian یک شرکت سرمایه گذاری مشترک از لوکوموتیو و سهام نورد جنوبی و شمالی تاسیس کرد و شیوه جدیدی از همکاری عمیق با CRRC را اجرا کرد.هر شش کارخانه CRRC به محصولات Huitian روی آوردند و به تاریخ انحصاری شرکت های چند ملیتی اروپایی و آمریکایی پایان دادند.به

در سال 2017 ، شرکت Huitian Vietnam Yueyou LTD برای راه اندازی راه توسعه خارج از کشور تاسیس شد.

در سال 2019 ، گروه Huitian دفاتر خارج از کشور را در اروپا ، آمریکا ، آسیای جنوب شرقی و سایر نقاط تاسیس کرد تا به گسترش خارج از کشور خود سرعت ببخشد.

سرویس

نام تجاری

چند برند خواهد شد استراتژی اصلی ما است. ما همیشه از نام تجاری "HUITIAN" در آینده حمایت می کنیم. در همین حال، 3-5 علامت های تجاری به بخش های مختلف وارد می شوند. ما در حال برنامه ریزی برای ساخت "HUITIAN" به عنوان یک مارک جهانی هستیم. علاوه بر این، در سایر صنایع، دیگر مارک های محلی نیز وجود خواهد داشت.

فناوری، کیفیت و خدمات عامل اصلی برای مارک های ما است.

رضایت مشتریان را در اولویت اول قرار می دهیم.

بومی سازی

محلی سازی استراتژی بازاریابی ما است. این شامل ذخیره سازی، خدمات، پشتیبانی فنی، سفارشات خرید کوچک، تولید و غیره می باشد. در همه بازارهای مهم، ما از محلی سازی به عنوان هدف نهایی ما استفاده خواهیم کرد.

برای دستیابی به هدف، ما ترجیح می دهیم با سرمایه گذاری مشترک با شرکای محلی در هر بازار سرمایه گذاری کنیم. بنابراین اگر علاقه دارید، لطفا دریابید که با ما تماس بگیرید.

اطلاع رسانی

Informatization برنامه بلند مدت ما است. ما در حال ساخت سرویس های اینترنتی از جمله ارتباطات، حمل و نقل، خرید و فروش سفارشات و غیره می باشیم. APP در حال طراحی است و به روز رسانی می شود. بر اساس اینترنت پرسرعت، هدف ما این است که مشتریان بتوانند آنچه را که در هزینه کمتری نیاز دارند، دریافت کنند.

واکنش

واکنش سریع نشان دهنده تفاوت ما با رقبا است. از طریق بازار به تحقیق و توسعه، از کارخانه به سایت، از چین به سراسر جهان، واکنش سریع، ما را از سایر رقبا بهتر خواهد ساخت. بر اساس چندین مرکز در کشورهای مختلف، سرویس 24 ساعته در چند سال آینده در دسترس خواهد بود.

تیم ما

Huitian به طور جدی ترویج ایجاد یک سازمان یادگیرنده است

در ساختمان تیم، ما از یک تیم قدرتمند حمایت می کنیم که بر اساس عقل و قدرتش برای ترویج توسعه پایدار شرکت ها استوار است . ما پیاده سازی یک شرکت آموزشی را تقویت می کنیم، کالجمان را ایجاد می کنیم و تلاش می کنیم توانایی همه کارکنان را افزایش دهیم.