گواهینامه ها
 • چین Shanghai Huitian New Material Co., Ltd گواهینامه ها
  استاندارد: NSF
  عدد: C0171594-01
  تاریخ صدور: 2014-02-06
  تاریخ انقضا:
 • چین Shanghai Huitian New Material Co., Ltd گواهینامه ها
  استاندارد: SGS
  عدد: SP14-017851.SH
  تاریخ صدور: 2014-06-13
  تاریخ انقضا:
مشخصات QC

تجهیزات

خط تولید پیشرفته از چسب های PU

برای اطمینان از محصولات کامل، Huitian ترجیح می دهد پیشرفته ترین خطوط تولید اتوماتیک واردات.

در پایان سال 2009، ما بیش از 4 میلیون دلار برای واردات دو خط تولید سیلیکون آلمانی سرمایه گذاری کردیم. این تولید Huitian را از نوع سنتی Batch به خطوط تولید اتوماتیک مخلوط استاتیک بهبود می بخشد.

در اوایل سال 2010، ما در حدود 17 میلیون دلار سرمایه گذاری کردیم تا از چین در زمینه پیشرفته ترین دستگاه تولید مهر و موم پلی اتیلن در چین، که باعث تولید ظرفیت تولیدی ما 5 هزار تن می شود.

در همین حال، ما هرگز بهبود کیفیت QC و آزمایشگاه های تحقیقاتی خود را متوقف نکردیم. ما تست تجهیزات کارل، تستر انفجار Abbe، تست انفجار ولتاژ، آنالیز مادون قرمز، تجزیه و تحلیل کروماتوگرافی، تجزیه و تحلیل اندازه ذرات لیزر، کروماتوگراف گاز، تستر کشش، بخارپزشی روتاری و غیره

کارگاه تولید کاغذ خورشیدی کاملا خالص 100K درجه

در سال 2011، خط تولید سلول سلول خورشیدی Changzhou Huitian تکمیل شد و شروع به تولید، واردات سطح جهانی از ترکیب پوشش دقت، ماشین آلات پردازش ریخته گری اکسترودر مواد پلیمری، برای ساخت پایگاه بزرگ تولید R & D در چین بزرگ باتری خورشیدی.

سیلیکون پیشرو در جهان هزاران تن خط تولید 96 سطح دو پیچ است.

در اوایل سال 2015، یک خط تولید هزاران تن به پایان رسید و به موفقیت برای تولید چسب های دیوار پرده تکمیل شد. این خط تولید با استانداردهای کیفیت طراحی شده واجد شرایط بود. چسب ساختاری دیوار Huitian پرده به دست آمده است شناسایی فنی CWAC (ساختمان ساخت و ساز فلزات چین انجمن آلومینیوم ویندوز پنجره پرده دیوار کمیته). این نماد است که Huitian در رقابت بازار پلاستیکی پرده شیشه ای بالا پایان شرکت می کند.

هزاران تن طبقه پیشرو در جهان کلاس کاملا اتوماتیک از PU چسب است

در سال 2015، هزاران تن خط تولید کاملا اتوماتیک از چسب بدون پلی اتیلن PU برای بسته بندی انعطاف پذیر و آب حفاظت از محیط زیست تولید شد. خط مطابق با الزامات طراحی و محصولات فراتر از استانداردهای کیفیت است. ایجاد این خط تولید کلید کاهش آلودگی بسته بندی و چسباندن سنتی به جو است و مهار آسیب از VOC. تولید انبوه چسب بدون چسبندگی مقاوم در برابر دمای بالا برای بهبود کیفیت بسته بندی و کاهش آلودگی محیط زیست مفید است، بنابراین ارزش اجتماعی و اقتصادی زیادی به همراه دارد. در ضمن، Huitian از طریق موانع فنی در پروژه تصفیه آب حفاظت از محیط زیست شکسته است. تامین فله پایدار به مشتریان VIP با خط تولید جدید و تکمیل تست عملکرد همه جانبه توسط مشتری معتبر تضمین شده است.