پیام فرستادن
Shanghai Huitian New Material Co., Ltd
Created with Pixso.
نقل قول
Created with Pixso. صفحه اصلی >
اخبار
>

اخبار شرکت در مورد [کارآمد ، حرفه ای ، کیفیت برنده فتوولتائیک است] Huitian New New Materials با انرژی بالا در نمایشگاه فتوولتائیک SNEC شانگهای!

پیام بگذارید

[کارآمد ، حرفه ای ، کیفیت برنده فتوولتائیک است] Huitian New New Materials با انرژی بالا در نمایشگاه فتوولتائیک SNEC شانگهای!

2021-06-15

آخرین اخبار شرکت در مورد [کارآمد ، حرفه ای ، کیفیت برنده فتوولتائیک است] Huitian New New Materials با انرژی بالا در نمایشگاه فتوولتائیک SNEC شانگهای!

از 3 ژوئن تا 5 ژوئن 2021 ، پانزدهمین کنفرانس و نمایشگاه بین المللی انرژی خورشیدی و فتوولتائیک خورشیدی SNEC با شکوه در شانگهای برگزار شد.مواد جدید Huitian با حضور عمده در نمایشگاه حضور یافتند و در محل "کارآمد ، حرفه ای ، با کیفیت و فتوولتائیک" کنفرانس راه اندازی محصولات جدید و مراسم امضای استراتژیک حضور داشتند.

 

01. عرضه محصول جدید

 

صبح روز 3 ژوئن ، Huitian New Materials "پرفورمنس ، حرفه ای و با کیفیت برنده فتوولتائیک" - کنفرانس راه اندازی محصولات جدید و مراسم امضای همکاری استراتژیک در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی فتوولتائیک خورشیدی SNEC ، مدیر مواد جدید Huitian ، ژانگ ژانگ فنگ ، رئیس جمهور لنج جینژو از مرکز عملیات هویتین ، شی ژوئلین ، رئیس Huitian Photovoltaic BG ، و ده ها شریک اصلی صنعت در صحنه حضور یافتند تا لحظه شکوه را شاهد باشند.

 

02. امضای استراتژیک

 

پس از کنفرانس مطبوعاتی ، ژانگ فنگ ، نماینده کنگره ملی خلق و رئیس Huitian New Materials و زو چی ، معاون خدمات انرژی خورشیدی در TÜV Rheinland Greater China ، قراردادی در محل برای همکاری استراتژیک امضا کردند.Huitian New Materials و TÜV Rheinland از آلمان در اصلاح و نوآوری مواد بسته بندی فتوولتائیک جهانی کمک کردند!

 

03. همکاری و مبادله

 

در این نمایشگاه ، مواد جدید Huitian "ورق پشت شفاف Huitian" ، "فیلم PVDF با قابلیت اطمینان بالا Huitian" ، "سیلیکون با عملکرد بالا برای ماژول های خورشیدی" ، "چسب گلدان رسانای حرارتی Huitian" ، "محصولات قدرتمند معکوس فتوولتائیک" همانطور که "چسب گلدان القایی اینورتر" در محل به نمایش گذاشته شد ، تعداد زیادی از مشتریان و بازدید کنندگان را برای متوقف کردن و مشاوره جذب کرد. در این نمایشگاه ، Huitian New Materials دارای تیم های فنی و تحقیق و توسعه حرفه ای تر برای پاسخ به سوالات در محل ، فعالانه با صنعت ارتباط برقرار مشتریان ، و ارائه راه حل های کامل و قابل اعتماد محصول برنامه.

 

تهیه مواد قابل اطمینان و کارآمدتر برای صنعت فتوولتائیک هدف بی وقفه Huitian New Materials است.

 

مواد جدید Huitian از فرصت راه اندازی محصول جدید و همکاری های استراتژیک در این نمایشگاه استفاده می کنند تا همچنان به مشتریان مواد قابل اعتماد و کارآمد ، بهبود محصولات و فن آوری ها و توسعه صنعت فتوولتائیک برای دستیابی به یک وضعیت برنده ادامه دهند. ، و به فتوولتائیک چین کمک کنید تا جهان را هدایت کند!