Shanghai Huitian New Material Co., Ltd

وعده ما باقی مانده است
گزینه های تحرک را برای نیازهای مشتری ما ارائه دهید
  • Video
  • Images
شرکت اطلاعات
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی, آمریکای جنوبی, اروپای غربی, اروپای شرقی, آسیای شرقی, جنوب شرقی آسیا, خاورمیانه, افریقا, اقیانوسیه, در سراسر جهان
نوع کسب و کار: سازنده, صادر کننده
مارک های: هیتیان، WEETON
تعداد کارمندان: 900~1200
فروش سالانه: 180,000,000-220,000,000
سال تاسیس: 1979
صادرات کامپیوتر: < 10%
معرفی

چشم انداز

برای تمایل به توسعه پایدار برای همه!

به عنوان یک نام تجاری رهبر، ما راه حل های حرفه ای، سیستماتیک و کارآمد چسب را ارائه می دهیم.

مأموریت

نوآوری در علم و فناوری، صنعت را بهتر سازد؛

مراقبت از زیبایی شیمیایی، زندگی روزمره مردم را بهتر کنید.

ارزش

ما مشتری محور را ارزش می گذاریم؛

ما از کارمندان اختصاص یافته پشتیبانی می کنیم؛

ما عملکرد مالی پایدار را در اختیار داریم؛

ما مسئولیت اجتماعی مثبت را به عهده می گیریم و برای جامعه سود می بریم.

معرفی

Huitian یک تولید کننده حرفه ای مواد چسبنده و جدید مواد و روش تحقیق و توسعه است، شرکت بزرگ و تکنولوژی جدید با کد سهام 300041.

این چهار پایگاه در شانگهای، جیانگ سو، گوانگدونگ، هوبئی، میزبانی یک مجله معتبر علمی دانشگاهی "BONDING" است. این توسط ISO9001، ISO / TS16949، و ISO14001 گواهی شده است.

محصولات آن دارای گواهینامه های API SGS، TUV، JET، CQC، GL، JG، UL، DIN، NSF، FDA، LFGB است.

Huitian تبدیل شده است بزرگترین چینی چینی تامین کننده در انرژی جدید، الکترونیک، خودرو، صنعت، بسته بندی، حفاظت از محیط زیست، ساخت و ساز، راه آهن با سرعت بالا.

Huitian در سال 1977 تاسیس شد، که پیشتر آن اولین موسسات تحقیقاتی داخلی در تحقیق و توسعه چسب بود. این اولین مجموعه ای از موسسات تحقیقاتی ملی است که به عنوان یکی از شرکت های خصوصی با تکنولوژی بالا به یک شرکت بازاریابی تبدیل می شود.

Huitian به عنوان پایگاه دولتی پس از دکتر شناخته شده و مرکز ملی تحقیقات پزشکی پس از دکتر شناخته شده است.

در سال 2012، با همکاری آکادمی علوم چینی، Huitian "چسب های پیشرفته شیمیایی R & D" را با هدف اولین سطح تحقیق و توسعه جهانی چسبناک تاسیس کرد.

تاریخ

در سال 1977 ، موسسه چسب چیانگ فان در استان هوبئی تاسیس شد.

در سال 1992 ، آقای ژانگفنگ پست خود را از مدیر موسسه گرفت.

در سال 1997 ، 1997 ، موسسه چسبندگی شهر شیانگفان به عنوان چسب Hubei Huitian Recycled بازسازی شد که انتقال از موسسه تحقیقاتی به شرکت های علمی و فن آوری آغاز شد.

در سال 2003 ، گوانگژو Huitian Fine شیمی شرکت با مسئولیت محدود تاسیس شد

در سال 2009 ، پایگاه جدید تولید در استان هوبئی استفاده شد.

در سال 2010 ، Adhesive Huitian در بورس سهام شنژن ثبت شد.

در سال 2011 شرکت Changzhou Huitian New Material Co. Ltd تاسیس شد.

در سال 2013 ، شرکت شانگهای Huitian جدید مواد، با مسئولیت محدود تاسیس شد

سرویس

نام تجاری

چند برند خواهد شد استراتژی اصلی ما است. ما همیشه از نام تجاری "HUITIAN" در آینده حمایت می کنیم. در همین حال، 3-5 علامت های تجاری به بخش های مختلف وارد می شوند. ما در حال برنامه ریزی برای ساخت "HUITIAN" به عنوان یک مارک جهانی هستیم. علاوه بر این، در سایر صنایع، دیگر مارک های محلی نیز وجود خواهد داشت.

فناوری، کیفیت و خدمات عامل اصلی برای مارک های ما است.

رضایت مشتریان را در اولویت اول قرار می دهیم.

بومی سازی

محلی سازی استراتژی بازاریابی ما است. این شامل ذخیره سازی، خدمات، پشتیبانی فنی، سفارشات خرید کوچک، تولید و غیره می باشد. در همه بازارهای مهم، ما از محلی سازی به عنوان هدف نهایی ما استفاده خواهیم کرد.

برای دستیابی به هدف، ما ترجیح می دهیم با سرمایه گذاری مشترک با شرکای محلی در هر بازار سرمایه گذاری کنیم. بنابراین اگر علاقه دارید، لطفا دریابید که با ما تماس بگیرید.

اطلاع رسانی

Informatization برنامه بلند مدت ما است. ما در حال ساخت سرویس های اینترنتی از جمله ارتباطات، حمل و نقل، خرید و فروش سفارشات و غیره می باشیم. APP در حال طراحی است و به روز رسانی می شود. بر اساس اینترنت پرسرعت، هدف ما این است که مشتریان بتوانند آنچه را که در هزینه کمتری نیاز دارند، دریافت کنند.

واکنش

واکنش سریع نشان دهنده تفاوت ما با رقبا است. از طریق بازار به تحقیق و توسعه، از کارخانه به سایت، از چین به سراسر جهان، واکنش سریع، ما را از سایر رقبا بهتر خواهد ساخت. بر اساس چندین مرکز در کشورهای مختلف، سرویس 24 ساعته در چند سال آینده در دسترس خواهد بود.

تیم ما

Huitian به طور جدی ترویج ایجاد یک سازمان یادگیرنده است

در ساختمان تیم، ما از یک تیم قدرتمند حمایت می کنیم که بر اساس عقل و قدرتش برای ترویج توسعه پایدار شرکت ها استوار است . ما پیاده سازی یک شرکت آموزشی را تقویت می کنیم، کالجمان را ایجاد می کنیم و تلاش می کنیم توانایی همه کارکنان را افزایش دهیم.